uvádí...
12. obalový kongres OBALKO, 17.–18. 10. 2024

Proč se zúčastnit?

Zúčastněte se největšího setkání profesionálů v oblasti obalů v České republice

Kolem 450 účastníků

Přidejte se i vy! Velká koncentrace zástupců obalového trhu na jednom místě přináší mnoho příležitostí k navázání nových kontaktů, nebo prodiskutování problémů vašeho oboru.

INSPIRUJÍCÍ PROGRAM

Kongres nabízí inspiraci pro vaše budoucí kroky v oblasti obalových seriálů a technologií. Zjistěte jaké celosvětové novinky, trendy, nebo problémy hýbou obalovým sektorem.

Fórum pro výměnu názorů

Diskutuje s top přednášejícími i s ostatními účastníky! Zapojte se do živých diskuzí nejen během odborného programu, ale i v průběhu večera, či o přestávkách.

Nové obchodní kontakty

Kongres nabízí řadu možností, jak získat případné obchodní partnery. V rámci programu BizPACK pro vás zprostředkujeme 10minutové setkání, na stáncích partnerů se můžete seznámit s novými produkty či službami partnerů kongresu, ale i večerní party je skvělou příležitostí nejen pro pobavení.

VSTUP ZDARMA PRO UŽIVATELE OBALOVÝCH SLUŽEB

Pro uživatele obalových služeb jsou podmínky vstupu zcela bezkonkurenční: VSTUP ZDARMA. To znamená, že pro zástupce tohoto sektoru neexistují žádné finanční překážky. Pro poskytovatele obalových produktů a služeb to zaručuje vysoký počet potenciálních klientů na kongresu.

ZÚČASTNĚTE SE I VY!

Stačí vyplnit jednoduchý formulář …

Registrujte se