presents...

OBALKO

Celodenní kongres představuje ideální místo k debatě o aktuálním stavu obalového průmyslu, novinkách a trendech. Účastníkům poskytuje možnost navázání nových kontaktů, nebo inspiraci pro jejich budoucí kroky v oblasti obalových materiálů a technologií.


What was last year’s congress like? You can download the report from the congress (in Czech) here.

Z čeho se kongres OBALKO skládá:

FULL-DAY CONFERENCE

Hlavní částí kongresu OBALKO je celodenní konference složená z dopolední a odpolední sekce. Dopolední sekce je zahájená úvodním slovem, na které navazují společné prezentace a panelová diskuze.

Odpolední program kongresu je rozdělen do tří sekcí – marketingové a dvou technologických. Marketingová část programu je věnována tématům jako je zvyšování prodejů pomocí obalu, redesignu obalů a dalším marketingovým tématům. Technologická sekce je zaměřena na témata jako robotizce a automatizace balení a druhá na přepravní balení, identifikace a značení obalů.

BIZPACK

Bizpack představuje systém 10 minutových speed-datingových setkání v době oběda. Partneři i účastníci kongresu mohou projevit zájem o schůzku s druhou stranou. Partneři budou moci vybírat z registračích seznamů, účastníci pak z připravených informačních brožur, které budou zaslány v době před kongresem.

PivOBALKO

Seminář pro pivovary o výhodách různých typů balení. Zástupci dodavatelů obalových řešení představí možnosti, které jejich obory skýtají, ať už se jedná o stáčecí linky, sklo, plast, plech, nebo výrobu etiket či multipacků.

GALAVEČER PACKSTAR

Po konferenci proběhne slavnostní vyhlášení výsledků obalové soutěže PACKSTAR. Dozvíte se, která obalová řešení byla vyhodnocena přímo uživateli obalů jako nejlepší a to v několika soutěžních kategoriích.

OBALOVÝ BUSINESS MIXER

Programem i strukturou účastníku nabízí kongres ideální prostředí pro budování vztahu se stávajícími i potenciálními klienty. Po náročném konferenčním dni je připraven Obalový Business Mixer s bohatým programem, který nabízí skvělý prostor pro networking i v neformální uvolněné atmosféře. Nad skleničkou a talířem chutného jídla můžete pokračovat v diskusích zahájených během konferenčního dne, nebo začít diskuse zcela nové.

 BALENÍ V AKCI

Balení v akci nabízí unikátní možnost navštívit výrobní závody vybraných partnerů kongresu s odborným výkladem. Návštěvníci získají šanci vidět celý výrobní proces a lépe pochopit výhody těchto produktů i celou problematiku, a zároveň dostanou podruhé šanci diskutovat o otázkách týkajících se obalového průmyslu s profesionály a kolegy z oboru.

Partneři 6. kongresu OBALKO
Aquapalace Hotel Prague, Pražská 138, 251 01 Praha