uvádí...
10. obalový kongres OBALKO, 13.–14. 10. 2022

Obalový Business Mixer

14. 10. 2021
20:00 – 23:00
Restaurace Astra

Obalový Business Mixer

Na letošním Obalovém Business Mixeru se můžete těšit na zábavu ve stylu 3D!

Po celodenní konferenci je pro účastníky připraven již tradiční Obalový Business Mixer. Jedná se o VIP setkání obalových odborníků v příjemné neformální atmosféře večera se speciálním programem. Jeho hlavním cílem je networking mezi obalovými profesionály, kteří se této významné společenské události pravidelní účastní, a uživateli obalových řešení. Nad sklenkou vína můžete tak pokračovat v diskuzích anebo započít diskuze nové. A rozhodně nezahazujte Vaše 3D brýle, budou se Vám v průběhu Obalového Business Mixeru hodit.

Letos Obalový Business Mixer proběhne v restauraci přímo vedle místa konání kongresu. Začínáme hned po skončení galavečera Obalu roku v 20:00.

3D jako tři skvělé zpěvačky!

Celým večerem bude provázet kapela Prague Rockabilly Cats se třemi úžasnými zpěvačkami. Zahrají nám hudbu ve znovuobjeveném stylu rockabilly. Díky rockovým prvkům a dokonalým trojhlasům zní tenhle rokenrol naprosto současně.

3D jako výlet do virtuální reality!

Do světa virtuální reality nás přenese unikátní zařízení brněnské společnosti RentFun. Můžete se těšit na špičkový závodní simulátor s přetížením až 2G. Nasednout lze do historického vozu z roku 1937 a závodit na trati v Itálii v roce 1966. Nebo se zúčastnit závodu přes Prahu a projet se tak třeba po Karlově mostě.

Kdo nebude chtít sedět v autě, může nasadit brýle a vylézt třeba na Mount Everest, ponořit se k vraku Titaniku, prozkoumat trosky Černobylu, nebo se třeba dostat do lidské buňky. Kam se vydáte, záleží jen na Vás! Ale tohle si určitě nenechte ujít!

3D jako 3D kreativita!

Umíte kreslit do prostoru? 3D tiskárny už asi známe všichni, ale zkoušeli jste už někdy pracovat s 3D perem? Na Obalovém Business Mixeru si budete moci vytvořit 3D objekty pomocí 3D per. Máme pro Vás přichystanou širokou škálu barevných filamentů, takže Vaše kreativita nemusí mít absolutně žádné meze. A pokud by Vás náhodou opustila umělecká múza, bude k dispozici i mnoho šablon, ze kterých můžete čerpat.