uvádí...
24.–25. října 2019 | Aquapalace Hotel Prague

Program

Aktuální témata, inspirativní prezentace, TOP řečníci...
1. den
24. 10. 2019
2. den
25. 10. 2019

Úvodní slovo kongresu

09:15

Dopolední sekce

Inspirativní leadership a inovace jako základy úspěchu v digitálním světě

Probíhající a bezprecedentní digitální transformace globální ekonomiky zásadním způsobem ovlivňuje každé odvětví a segment trhu, veškeré obchodní modely, každou zemi a každou firmu. Představuje na jedné straně obrovskou příležitost a na straně druhé obrovskou výzvu. Nové technologie a disruptivní inovace akcelerují rychlost změn ve světě kolem nás, našeho ekonomického a společenského prostředí. Neustále roste tlak na zvyšování produktivity a hledání nových cest k udržení a rozvíjeníkonkurenceschopnosti a udržitelnosti. Narůstají výzvy v oblasti lidských zdrojů, schopnosti přitáhnout, kreativně využít, udržet si a rozvíjet lidský potenciál. Masivní automatizace a robotizace, zapojování umělé inteligence (AI) přináší nové nároky na neustálý rozvoj znalostí, dovedností a schopností, které jsou klíčové pro úspěch v novém digitálním světě. Jak porozumět těmto změnám a jak uspět v digitálním světe ?
 
 
Jan Zadák
12:00

marketingová sekce

Obal 21. století musí splňovat spoustu podmínek. Ale hlavně musí zaujmout. Proč? Kvůli zvyšování prodejů. Jak? To se dozvíte v rámci marketingové sekce, kde vás čeká několik prezentací, které ukáží, jak pracovat s velikostí balení, s limitovanými edicemi, instore komunikací a mnohými dalšími nástroji a při tom všem být udržitelný - ekonomicky i ekologicky.
13:00

technologická sekce

Nechte se inspirovat a využijte zkušeností českých i zahraničních společností, jak pracovat s novými technologiemi. Těšit se můžete na šest prezentací, které vám ukáží, jakým způsobem je možné připravit se na méně nákladnou budoucnost.
14:00

transportní sekce

Když máme zboží zabalené, tak je třeba ho přepravit. Tipy a trendy se dozvíme na transportní sekci kongresu, kde bude prostor i na odbornou diskuzi nad nejpalčivějšími problémy.
9:00 - 15:00

Balení v akci

Balení v akci nabízí unikátní možnost navštívit výrobní závody vybraných partnerů kongresu s odborným výkladem. Získáte nejen šanci vidět celý výrobní proces a lépe pochopit výhody těchto produktů i celou problematiku, ale zároveň dostanete podruhé šanci diskutovat o otázkách týkajících se obalového průmyslu s profesionály a kolegy z oboru.