uvádí...
12. obalový kongres OBALKO, 17.–18.10. 2024

Záznam webináře

Já chci ten obal! Aneb když obal vítězí nad obsahem

16. dubna 2021 od 10 do 11 hodin

JÁ CHCI TEN OBAL! ANEB KDYŽ OBAL VÍTĚZÍ NAD OBSAHEM

Všichni víme, že obal musí zákazníky zaujmout a je jedním z faktorů rozhodnutí pro nákup příslušného zboží. V kamenném obchodě je to asi pro každého samozřejmost, ale má nějakou roli vzhled obalu pro online prodej? Nebo může být dokonce obal důvodem koupě?

Během online semináře Vám dokážeme, že úloha obalu je důležitá i při prodeji zboží v klasickém eshopu. A nejvyšší úrovní, které lze dosáhnout, je to, když zákazník koupí zboží v podstatě jenom kvůli obalu. Prakticky se podíváme na portál CoolCAN, kde si můžete objednat plechovky piva nebo nealkoholického nápoje s unikátním designem. V druhé části semináře Vám vysvětlíme, jaká cesta vede k vytvoření obdobného řešení třeba právě pro Vaši značku.

Ke sledování webináře vás zvou Martin Bělík ze společnosti DataLine Technology a Jiří Havránek a Aleš Paula ze společnosti Colognia press.

© ATOZ Marketing Services, spol. s r. o., 2021. Žádná část materiálů dostupných na kongresu OBALKO 8 nesmí být kopírována, fotokopírována, reprodukována, přeložena nebo redukována na jakékoli elektronické médium nebo strojově čitelnou formou, zcela nebo zčásti, bez předchozího písemného souhlasu společnosti ATOZ Marketing Services, spol. s r. o., nebo daného řečníka. Jakákoli jiná reprodukce v jakékoli formě bez souhlasu společnosti ATOZ Marketing Services, spol. s r. o., nebo daného řečníka je zakázána. V případě žádosti o svolení kontaktujte obalko@atozgroup.cz.

© ATOZ Marketing Services, spol s r. o., 2021. No part of the materials available through the congress OBALKO 8 may be copied, photocopied, reproduced, translated or reduced to any electronic medium or machine-readable form, in whole or in part, without prior written consent of ATOZ Marketing Services, spol s r. o., or the given speaker. Any other reproduction in any form without the permission of ATOZ Marketing Services, spol s r. o., or the given speaker is prohibited. Requests for permission should be sent to obalko@atozgroup.cz.