uvádí...
8. obalový kongres OBALKO, 27.–28. 1. 2021

OBALKO Overtime

Webináře jako pokračování kongresu

Hybridní kongres OBALKO 8, který se konal 27.–28. ledna 2021, nabídl hodně inspirace pro obalové profesionály. Bohužel online konference nemůže vyrovnat fyzickou akci v jedné oblasti: komunikace s řečníky a možnosti pro diskuzi a debatu o prezentovaných tématech. Proto nabízíme celou řadu webinářů na jaře 2021 pod hlavičkou OBALKO OVERTIME jako pokračování kongresu.

Máte zájem o vstup na webinář?

Registrovaní účastníci kongresu OBALKO 8 automaticky dostanou odkaz na webinář, ostatní zájemci se mohou doregistrovat na kongres ZDE.

Plánované webináře:

26. března 2021 od 10 do 11 hodin

Digitální tisk a laserový výsek – úspora času a obrovský prostor pro kreativitu

Zajímavý a informacemi nabitý webinář vám prozradí, jak digitální tisk a laserový výsek mění při výrobě obalů zažité postupy. Seznamte se s výhodami nejmodernějších digitálních technologií a využijte naplno celý jejich potenciál. Kreativita, rychlost, flexibilita, úspora času a nákladů – na praktických příkladech vám Petr Kaczor z THIMM pack‘n‘display a Martin Goszler z grafické agentury Fiala & Šebek ukáží, jak digitální technologie otevírají zcela nové dimenze v oblasti výroby obalů

16. dubna 2021 od 10 do 11 hodin

JÁ CHCI TEN OBAL!

Přestože to tak na první pohled nevypadá, může hrát obal důležitou roli i při online prodeji. Můžeme se domnívat, že zákazníkovi, který objednává zboží přes internet, je úplně jedno v jakém obalu zboží dostane, ale není to tak docela pravda. Atraktivní obal dokáže zvýšit prodej i prodejní cenu a může zákazníka v mnoha případech motivovat k opakovanému nákupu u téhož prodejce. Unikátní obal se může dokonce stát hlavním motivem pro koupi zboží, kdy z obyčejného zboží vznikne atraktivní produkt, který má punc nevšednosti a může se stát například vhodným dárkem. Součástí přednášky bude i živá ukázka portálu pro online prodej nápojů s unikátními personalizovanými obaly.

Ke sledování webináře vás zvou Jiří Havránek z společnosti Colognia Press a Martin Bělík z společnosti Dataline Technology.

30. dubna 2021 od 10 do 11 hodin

OBALY V DOBĚ UDRŽITELNÉ

Mohou být plastové obaly udržitelné? Greiner packaging slušovice společně s Olmou jsou přesvědčeni, že ano. Greiner se již řadu let zabývá dopady svých výrobků na životní prostředí. Neúnavně se snaží své obaly vyvíjet a zdokonalovat, aby tyto dopady minimalizoval, ale zároveň zachoval jejich základní funkce. Ve společné prezentaci vám generální ředitelé obou společností – Ivo Benda a Martin Krystián – nastíní svůj pohled na udržitelnost obalů a ukážou vám, co spolu firmy pro životní prostředí již udělaly.

14. května 2021 od 10 do 11 hodin

POHLED NEJVĚTŠÍCH OBALOVÝCH ZÁKAZNÍKŮ

Když mluvíme o tématu Zákazník a obal, nemůžeme myslet pouze na spotřebitele jako na zákazníky; musíme vzít také v úvahu názory našich klientů na obalové produkty, řešení a služby, které poskytujeme jako dodavatelé. Zákazníci jsou nároční, protože jejich zákazníci mají rovněž vysoké nároky – to je základ dodavatelského řetězce. Co po nás ale naši zákazníci chtějí? Co očekávají od českého a slovenského obalového průmyslu? Jaká specifika má český a slovenský obalový trh ve srovnání s trhy v jiných zemích? Odpovědi na tyto a další otázky budou poskytnuty v klíčových projevech zástupců tří největších společností ve třech nejdůležitějších odvětvích hospodářství (maloobchod, FMCG a automotive).

28. května 2021 od 10 do 11 hodin

MONOMATERIÁLOVÁ ŘEŠENÍ: SNOUBENÍ UDRŽITELNOSTI S FUNKČNOSTÍ A PRAKTIČNOSTÍ

Společně se zákazníky DZ Dražice a Franke se nám podařilo vyvinout dva koncepty balení, které v plné míře eliminují polystyrenové výplně a při monomateriálovém řešení z vlnité lepenky zvyšují ochranu balených produktů. Jde o příklady obalů, kde se udržitelnost a ochrana přírody snoubí s funkčností a praktičností. Tento harmonický celek pak přináší užitek nejen našim zákazníkům v logistickém řetězci, ale i koncovým spotřebitelům.

11. června 2021 od 10 do 11 hodin

RECYKLACE BEZ OBALU!

Co se doopravdy stane s vaším obalem poté, co ho spotřebitel odhodí do barevného kontejneru? Ptejte se zástupců recyklačních společností a třídících linek v interaktivním webináři pod záštitou AOS Eko-kom.

Chcete sledovat webinář OBALKO Overtime ale nejste registrovaní na kongres? Stále se můžete registrovat a připojit se!

REGISTRACE

Uskutečněné webináře:

Unikl Vám nějaký webinář, který Vás zajímá? Stále můžete sledovat jeho záznam.

Nejste registrován/registrovaná na kongresu? Stále se můžete registrovat a sledovat záznam celého kongresu a všech webinářů OBALKO Overtime.