uvádí...
15. – 16. října 2020, Aquapalace Hotel Prague

Novinky

Nejnovější vývoj v plánování kongresu

Zlatý partner Thimm pack´n´display vás zve na svou prezentaci

I OBAL MUSÍ JÍT S DOBOU

Máte špičkový produkt? A bude to stačit?!

Zákazníci 21.století se  již daleko více zajímají nejen o produkt samotný, ale záleží jim i na udržitelném procesu výroby, balení, logistiky a prezentace.

Přijďte se podívat jak Biopekárna Zemanka a THIMM pack´n´display společně zúročili svá know-how, přijďte se inspirovat příběhem zásobníku na sypané sušenky. Říkáme mu krmelec!

Kam se podíváme v rámci BALENÍ V AKCI?

Publikováno 24. září 2019

První exkurze pojede do nejmodernějšího digitálního centra v Evropě!

Poznejte revoluci ve výrobě obalů! Nezmeškejte exkluzivní exkurzi do DataLine Digital Centrum (DDC) v Hořovicích, kterou pro Vás připravily společnosti DataLine a THIMM pack´n´display. DataLine Digital Center (DDC) je nejmoderněji vybavené digitální centrum v Evropě. Najdete zde digitální technologie pro tisk, zušlechtění a dokončení zakázek, včetně laserového výseku. 

Více se dozvíte v pozvánce na videu!

STŘÍBRNÝ PARTNER DATALINE VÁS ZVE NA SVOU PŘEDNÁŠKU

Publikováno 2. září 2019

Stříbrný partner DataLine se představí společně se Slovenskými cukrovary s přednáškou ATRAKTIVNÍ OBALY LÁKAJÍ ZÁKAZNÍKY A UMOŽŇUJÍ PRODÁVAT ZA VYŠŠÍ CENU!

Odhalujeme první místo pro exkurzi

Publikováno 21. srpna 2019

Prvním místem, které navštívíme v rámci BALENÍ V AKCI, které se koná druhý kongresový den, bude centrum bronzového partnera DataLine Digital Center!
DataLine Digital Center (DDC) je nově vybudované digitální centrum se zaměřením na prezentaci nejnovějších digitálních technologií, školení zákazníků, produkci testovacích zakázek a další aktivity.

Stříbrný partner Smurfit Kappa vás zve na kongres OBALKO

Publikováno 6. srpna 2019

Na co se můžete těšit na kongresu od stříbrného partnera Smurfit Kappa? To vám poví Jirka a Jirka! Podívejte se na jejich videopozvánku.

Stříbrný partner SMURFIT KAPPA vám ukáže Store Vizualizer!

Publikováno 22. července 2019

Store Vizualizer vám pomůže ušetřit náklady na redesign obalu nebo rozjezd nového produktu. Pomocí něj zjistíte, jak se rozhodovat nejen na základě statického návrhu. Nové návrhy v reálné velikosti, přímo na regálu ve virtuálním prostředí retailu, z různých úhlů pohledu a navíc i v porovnání s konkurencí. Sami zhodnotíte, který návrh je nejlepší, který „vystupuje z řady“ a který dokáže nejvíce zaujmout nakupující v dnešní uspěchané době, kdy 87 % nákupních rozhodnutí se děje přímo v místě prodeje.

7. ročník kongresu OBALKO má nové místo pro OBALOVÝ BUSINESS MIXER

Publikováno 21. května 2019

Společnost ATOZ Packaging s potěšením oznamuje datum konání 7. ročníku největšího kongresu z obalového průmyslu v České republice a na Slovensku – OBALKO. Akce se bude konat ve dnech 24. – 25. října 2019. Datum je stanoveno o týden později než v minulých letech v reakci na Mezinárodní strojírenský veletrh (MSV) v Brně, který se koná ve stejném termínu. OBALKO 7 bude opět probíhat  v hotelu Aquapalace Praha, ale večerní Obalový Business Mixer poprvé proběhne v aquaparku Aquapalace, sousedícím s hotelem.