uvádí...
24.–25. října 2019 | Aquapalace Hotel Prague

Novinky

Nejnovější vývoj v plánování kongresu

Stříbrný partner Smurfit Kappa vás zve na kongres OBALKO

Publikováno 6. srpna 2019

Na co se můžete těšit na kongresu od stříbrného partnera Smurfit Kappa? To vám poví Jirka a Jirka! Podívejte se na jejich videopozvánku.

Stříbrný partner SMURFIT KAPPA vám ukáže Store Vizualizer!

Publikováno 22. července 2019

Store Vizualizer vám pomůže ušetřit náklady na redesign obalu nebo rozjezd nového produktu. Pomocí něj zjistíte, jak se rozhodovat nejen na základě statického návrhu. Nové návrhy v reálné velikosti, přímo na regálu ve virtuálním prostředí retailu, z různých úhlů pohledu a navíc i v porovnání s konkurencí. Sami zhodnotíte, který návrh je nejlepší, který „vystupuje z řady“ a který dokáže nejvíce zaujmout nakupující v dnešní uspěchané době, kdy 87 % nákupních rozhodnutí se děje přímo v místě prodeje.

7. ročník kongresu OBALKO má nové místo pro OBALOVÝ BUSINESS MIXER

Publikováno 21. května 2019

Společnost ATOZ Packaging s potěšením oznamuje datum konání 7. ročníku největšího kongresu z obalového průmyslu v České republice a na Slovensku – OBALKO. Akce se bude konat ve dnech 24. – 25. října 2019. Datum je stanoveno o týden později než v minulých letech v reakci na Mezinárodní strojírenský veletrh (MSV) v Brně, který se koná ve stejném termínu. OBALKO 7 bude opět probíhat  v hotelu Aquapalace Praha, ale večerní Obalový Business Mixer poprvé proběhne v aquaparku Aquapalace, sousedícím s hotelem.