uvádí...
15. – 16. října 2020, Aquapalace Hotel Prague

Novinky

Nejnovější vývoj v plánování kongresu

V rámci galavečera Obal roku proběhne i vyhlášení WorldStar Packaging Awards

Publikováno 8. května 2020

Již druhým rokem na kongresu OBALKO proběhne slavnostní vyhlášení výsledků obalové soutěže OBAL ROKU od SYBA. Letos však ještě povýší! V rámci galavečera Obal roku proběhne i vyhlášení WorldStar Packaging Awards, jež je jednou z hlavních událostí WPO – World Packaging Organisation a předním mezinárodním oceněním v oblasti obalů. WorldStar ilustruje neustálý pokrok ve stavu designu a technologie obalů a vytváří životní úroveň mezinárodní kvality obalů, z níž se ostatní mohou inspirovat.

NOVÁ ODPOLEDNÍ SEKCE: UDRŽITELNOST

Publikováno 8. května 2020

Pro obalový trh je v rámci ochrany životního prostředí důležité strategicky hospodařit se zdroji a zajistit, aby se obaly staly součástí oběhového hospodářství. Proto pro vás chystáme odpolední sekci zaměřenou na UDRŽITELNOST. 

Společnost GfK se stala partnerem výzkumu 8. ročníku kongresu OBALKO

Publikováno 8. dubna 2020

Máme pro vás druhé z 8 překvapení k 8. ročníku kongresu OBALKO

Společnost GfK se stala partnerem výzkumu kongresu a připraví speciální průzkum trhu týkající se vnímání zákazníka na téma obalů a recyklace. Výsledky výzkumu na téma ZÁKAZNÍK A OBAL následně exkluzivně přednese na kongresu OBALKO Ladislav Csengeri, Consumer Panel Services Director at GfK Czech & GfK Slovakia. Nechcete zmeškat zveřejnění výsledků? Zaregistrujte se k zasílání pozvánek a dalších informací o kongresu!

Na kongresu vystoupí mistr etikety Ladislav Špaček

Publikováno 8. března 2020

Máme pro vás první z 8 překvapení k 8. ročníku kongresu OBALKO

Na kongresu vystoupí mistr etikety Ladislav Špaček. Ve své přednášce „I náš osobní obal prodává“ zaměří na zákazníka představujícího středobod vaší společnosti. Dále objasní, jak úspěšně jako prodávající komunikovat a seznámí nás se sociální rolí obchodu a tím celkově podtrhne téma letošního kongresu OBALKO, „Zákazník a obal“.

VYSÍLÁME DO ÉTERU TÉMA LETOŠNÍHO KONGRESU - ZÁKAZNÍK A OBAL

Publikováno 19. února 2020

Je tento obal recyklovatelný? Proč musí psát složení tak malým písmem? Ten design je jiný – je to vůbec stejný výrobek?

Obal je první věc, kterou zákazník vidí při výběru produktu. A právě na téma vnímání obalu zákazníkem bude zaměřen letošní ročník kongresu OBALKO.

8. ROČNÍK KONGRESU OBALKO PODPOŘÍ DVA ZLATÍ PARTNEŘI!

Publikováno 30. ledna 2020

Jsme nadšeni, že nemáme nejen jednoho, ale dokonce dva zlaté partnery 8. ročníku kongresu OBALKO. Kromě našeho tradičního zlatého partnera, THIMM pack’n’display, který je s námi od prvního ročníku, s potěšením vítáme v řadách zlatého partnera i společnost Greiner Packaging Slušovice, jeden z předních světových výrobců plastových obalů .