uvádí...
12. obalový kongres OBALKO, 17.–18.10. 2024

TIESSE PRAHA

KAWASAKI ROBOTICS

SIMPLE & FRIENDLY

Jsme autorizovaný distributor průmyslových robotů Kawasaki v ČR a nabízíme naší 30letou zkušenost v oblasti automatizace a robotizace průmyslových procesů. Jsme schopni s Vámi osobně zanalyzovat Vaše výrobní procesy a následně navrhnout optimální řešení, odhad celkových nákladů a návratnost investice.
Náš proškolený odborný team technických pracovníků pro Vás zajistí komplexní služby od instalace, zprovoznění, programování, školení, zajištění záručního a pozáručního servisu, dodávek náhradních dílů atd.
KAWASKI Robotics jako průkopník a leader v oblasti průmyslové robotiky s 50letou historií pokračuje ve vývoji robotů nejvyšší úrovně. Roboty Kawasaki Robotics jsou aktivní v průmyslových odvětvích od automobilového, leteckého a strojírenského průmyslu, až k elektronice, potravinářství a hutnímu průmyslu. Požadavek na konkurenceschopnost a zvyšování efektivity výrobních linek, jsou důvody, proč jsme zde a jsme připraveni vám poskytnout plnou podporu. Zjistěte, jak můžeme podpořit rozvoj Vašeho výrobního závodu díky robotizaci i vy.

www.tiessepraha.cz

PODÍVEJTE SE NA TOTO VIDEO O NÁS

Těšíme se na vás!

Ing. Daniel Červený
Jednatel společnosti

Tel.: +420 724 225 949
daniel.cerveny@tiessepraha.cz

František Bis
Obchodně technický zástupce

Tel.: +420 602 623 799
frantisek.bis@tiessepraha.cz

Ing. Michal Toman
Obchodní zástupce prodeje robotů KAWASAKI

Tel.: +420 720 027 320
michal.toman@tiessepraha.cz

PROHLÉDNĚTE SI NAŠE BROŽURY

REZERVUJTE SI 10MINUTOVOU SCHŮZKU S TOUTO SPOLEČNOSTÍ /

RESERVE A 10-MINUTE MEETING WITH THIS COMPANY

Rezervovat / Reserve