uvádí...
13.-14. října 2016 | Aquapalace Hotel Prague

Program

1. den
13. 10. 2016
2. den
14. 10. 2016
10:00 - 13:00

Dopolední sekce – ochutnávka programu

zahájení kongresu

Výzva jménem Rallye Dakar

Rallye Dakar není jen o pilotech a jejich posádkách. Co vše obnáší transporty nejen vozu, ale i zázemí, či zdravotní péče? Jak vše zabalit a ochránit před otřesy, pískem, ci slanou vodou?
Aleš Loprais
13:05 - 14:00

Bizpack

Systém 10minutových, speed-datingových setkání organizovaných mezi partnery a účastníky kongresu v době oběda.
14:00 - 17:10

marketingová sekce – ochutnávka programu

Je možné predikovat úspěšnost obalu?

Nástroj Colourmind společnosti Engage Hill umožňuje měřit asociace zákazníků pomocí barvové škály (CA method). V oblasti obalového designu vyhodnocuje například jedinečnost nebo zaměnitelnost s konkurencí, soulad hodnot se značkou či vnímání různých cílových skupin nebo trhů a regionů. To vše často dříve, než jsou obaly uvedeny na trh. Můžete se těšit na případové studie obalů, u kterých poodhalíme tajemství jejich úspěchu či nezdaru.
Vlastimil Dejl, Engage Hill

Příběh Krajanky aneb nebojte se změn

Příběh Krajanky tradiční české značky v průbehu let a cesta k její nové strategii a podobě v roce 2016. Case study této změny, od důvodů přes výzkum po detaily a výsledky této změny v emocích i číslech.
https://www.linkedin.com/in/martin-dulava-21635248
Martin Dulava, LineArt group
Martin Kincl, Alimpex food

Jsme tady pořád: Modernizace tradiční české značky

Pangamin je tradičním českým výrobkem od roku 1958. Přes nízké rozpočty malé české firmy, ale jako srdeční záležitosti majitele a týmu, v roce 2015 změnil logo, symboly, typ obalu i design. Ukázal tak, že je tady pořád.
Martina Pupcsiková, Rapeto
14:00 - 17:10

technologická sekce – ochutnávka programu

Posouvání limitů automatizace

Přestaňme se skrývat za marketingové pojmy typu Industry 4.0. Vnímejme průmyslový podnik jako celek a identifikujme uzly, které má smysl automatizovat. Technicky, technologicky i finančně.  Posouvejme a zkvalitňujme výrobu. Pojďme dělat evoluci, nikoliv revoluci!
Petr Duchoslav, FANUC

Vratné obaly jako prostředek k prosperitě

Vratné obaly využívány byly, jsou a budou. Kdy je jejich zavedení výhodné a kdy problém? Jaké jsou typické příznaky poruch řízení systémů vratných obalů?
Martin Gallo, Geis CZ

Když čárový kód nechce prodat výrobek

Je existence datových nosičů nutná? Jak připravit zajímavý design při současné akceptaci čárových kódů a čeho se přitom vyvarovat? Kam směřuje automatická identifikace položek do budoucna?
Michal Bílý, GS1 Czech Republic

SmartLabely pro měření teploty a vlhkosti

Jedním z výstupů vývojového projektu Flexprint probíhajícího v OTK GROUP jsou chytré etikety (SmartLabely) různých generací schopné měřit a zaznamenávat hodnoty teplot a relativních vlhkostí v čase. SmartLabely mohou najít uplatnění v segmentu logistiky, památkové ochrany, či sledování podmínek ve výrobních halách. Při testování byla navázána úzká spolupráce s firmou Model Obaly. Budou prezentovány mj. i výsledky testování a další zkušenosti z něj plynoucí. V závislosti na stavu vývoje budou diskutovány i další výstupy projektu.
Jan Bourek, OTK GROUP

Chytrý vývoj obalů pomocí 3D tiskárny

Je pro vás vývoj obalů noční můrou? Chcete z vývoje obalů udělat vaši výhodu a eliminovat zbytečná rizika? Chcete zůstat konkurenceschopní? Konečně zapojte do vývoje obalů moderní technologie. 3D tiskárna je řešením!
Antonín Krejčí, Magna Exteriors
18:30 - 19:30

Galavečer PACKSTAR

Vyhlášení soutěže o nejlepší obalové řešení, ve které vítěze volí samotní uživatelé obalů. Více na www.packstar.cz
19:30 - 24:00

Obalový Business Mixér

Večírek, který nabízí skvělý prostor pro networking v neformální uvolněné atmosféře po náročném konferenčním dni.
9:00 - 15:00

Balení v akci

Prohlídky výrobních závodů vybraných partnerů kongresu.