uvádí...
19. – 20. října 2017 | Aquapalace Hotel Prague

Program

1. den
19. 10. 2017
2. den
20. 10. 2017
9:00 - 13:00

Dopolední sekce

Jak ve dvou dnech přestěhovat cirkus?

Během dvou dnu se dá stihnout ledacos. Třeba zbourat, zabalit, naložit, přesunout, rozbalit aznovu postavit nejen cirkusové šapitó, ale izvěřinec, zázemí, personál amnoho dalšího. Jak vypadá cirkus za oponou?
Jiří Berousek

Balení je hrdinou vaší značky

Neexistuje jiné médium, s nímž by měli spotřebitelé intenzivnější kontakt než s obalem. Balení je jediným marketingovým nástrojem, který zasáhne 100 % vašich spotřebitelů. Získání toho správného nastavení je klíčové.
Flore Wouters

Bioplasty — budoucnost pro nové generace obalů

Příběh o tom, jak se z Prahy dostat na konec světa v tak konkurenčním prostředí, jako je vývoj bioplastů, a připravit tak lepší budoucnost pro celou planetu. Co vše z této nové technologie vyplývá pro celý obalový průmysl?
Lenka Mynářová

Bioplasty versus recyklační společnost

Evropa má ambici stát se recyklační společností a postupně navyšuje recyklační kvóty pro jednotlivé obalové materiály. Tuto skutečnost je nutné brát v úvahu při další podpoře a vývoji bioplastů.
Petr Balner
13:05 - 14:00

Bizpack

Systém 10minutových, speed-datingových setkání organizovaných mezi partnery a účastníky kongresu v době oběda. Více info...
13:20 - 17:10

technologická sekce

Nechte se inspirovat a využijte zkušeností českých i zahraničních společností, jak pracovat s novými technologiemi. Těšit se můžete na osm prezentací, které vám ukáží, jakým způsobem je možné připravit se na méně nákladnou budoucnost.

3D tisk a inovace ve výrobě

O 3D tisku se dnes hodně mluví. Málokdo však ví, co všechno je možné touto technologií dnes vyrobit a z jakých materiálů. Zaměříme se na základní přednosti a limity 3D tiskáren a jejich využití v praxi.
Tomáš Michálek

Jak může automatizace na konci výrobního procesu přispět k získání vašich cílů?

Bez ohledu na úroveň automatizace vaší firmy, od počáteční fáze až na konec výrobního procesu, pojďme se podívat, jakým způsobem lze zrychlit proces vaší výroby inovativními koncepty výrobních linek.  
Fauquet Arnaud

Reálné aplikace průmyslu 4.0 v obalovém businessu

Aby hodnota Vaší společnosti mohla stoupat, potřebuje inovace. Řeknu Vám o jedné z nich a jejích reálných aplikacích, o průmyslu 4.0, v obalovém businessu.
Filip Plevač
13:20 - 17:10

marketingová sekce

O zvyšování prodejů bylo řečeno mnohé. Co ale můžeme udělat konkrétně? V rámci marketingové sekce vás ceká osm prezentací, které vám ukáží, jak pracovat s velikostí balení, s limitovanými edicemi, instore komunikací a mnohými dalšími nástroji.

Principy funkčních POP médií

Jak vytvářet účinnou POP komunikaci? Jak s její pomocí co nejlépe vyrušit, zaujmout a prodat?  Jaké teoretické a praktické koncepty je možné zapojit do hry o obsah nákupního košíku?
Daniel Jesenský

Zvyšte své prodeje díky personalizaci obalů!

Digitální potisk kartonů – technologie budoucnosti již nyní. Krabice není jen přepravní obal, díky technologii digitálního potisku je možné ji personalizovat a povýšit ji tak na nositele emocí a významnou podporu značky. Konec neosobních objednávek – zákazník chce personalizované sdělení a obal. Řekneme vám o  tom, jak zafungovaly krabice se jmény zákazníků v e-shopu, jak zvýšily prodej a jaké jsou další přínosy personalizace obalů.
15:00 - 16:30

PivOBALKO

Seminář pro pivovary o výhodách různých typů balení. Novinky a trendy představí zástupci výrobců skla, plechu, plastu, etiket nebo kartonu. Více info...
15:00 - 16:30

Studentské fórum

Propojení studentů obalových oborů s čerstvými absolventy, kteří v oboru zůstali a profesionály s dlouholetou praxí. Více info...
18:30 - 19:30

Galavečer PACKSTAR

Vyhlášení soutěže o nejlepší obalové řešení, ve které vítěze volí samotní uživatelé obalů. Více na www.packstar.cz
19:30 - 24:00

Obalový Business Mixér

Večírek, který nabízí skvělý prostor pro networking v neformální uvolněné atmosféře po náročném konferenčním dni. Více info...
9:00 - 15:00

Balení v akci

Balení v akci nabízí unikátní možnost navštívit výrobní závody vybraných partnerů kongresu s odborným výkladem. Získáte nejen šanci vidět celý výrobní proces a lépe pochopit výhody těchto produktů i celou problematiku, ale zároveň dostanete podruhé šanci diskutovat o otázkách týkajících se obalového průmyslu s profesionály a kolegy z oboru.