uvádí...
13.-14. října 2016 | Aquapalace Hotel Prague

O kongresu

4. ročník kongresu OBALKO si opět nenechalo ujít více než 300 profesionálů z oboru! Ředitelé společností, ředitelé nákupu a obchodu, marketingoví ředitelé, brand manažeři, výrobní ředitelé a vedoucí logistiky nechyběli na kongresu OBALKO!

321 účastníků

Uživatelé obalových řešení67%

Poskytovatelé obalových řešení33%

Z ČEHO SE KONGRES SKLÁDÁ?

Celodenní konference

OBALKO je největším obalovým kongresem v České republice a na Slovensku. Tři úšpěšné ročníky potvrdily rostoucí význam této akce. Konferenční program je složen ze společné sekce zaměřené na aktuální celosvětové trendy v obalovém sektoru, novinky a problémy, které ovlivňují výrobu, vývoj a použití obalů.

Případové studie

Odpolední sekce se zaměří na jednotlivé tématické oblasti. Pomocí případových studií vás budeme inspirovat, jak mohou obaly zlepšit prodej, snížit náklady a podpořit ziskovost. Marketingová sekce bude orientována na obaly pro potraviny, nápoje, nebo farmacii, technologická pak n témata související s přepravními obaly, automatizací, identifikací a značením obalů.

Bizpack

Systém 10 minutových, speed-datingových setkání v době oběda. Partneři i účastníci kongresu mohou projevit zájem o schůzku s druhou stranou. Partneři budou moci vybírat z registračích seznamů, účastníci pak z připravených informačních brožur, které budou zaslány v době před kongresem.

PivOBALKO

Seminář pro pivovary o výhodách různých typů balení. Zástupci dodavatelů obalových řešení představí možnosti, které jejich obory skýtají, ať už se jedná o stáčecí linky, sklo, plast, plech, nebo výrobu etiket či multipacků.

Studentské fórum

Propojení studentů obalových oborů s čerstvými absolventy, kteří v obalovém sektoru zůstali a profesionály s dlouholetou praxí. Chceme zapojit budoucí generaci do současného dění a ukázat, jak může být obalový svět zajímavý.

Ceremonie PACKSTAR

Po konferenci proběhne slavnostní vyhlášení výsledků obalové soutěže PACKSTAR. Dozvíte se, která obalová řešení byla vyhodnocena přímo uživateli obalu jako nejlepší v kategoriích spotřebitelské, skupinové a přepravní obaly.

Obalový BUSINESS MIXER

Programem i strukturou účastníku nabízí kongres ideální prostředí pro budování vztahu se stávajícími i potenciálními klienty. Po náročném konferenčním dni je připraven Obalový Business Mixer s bohatým programem, který nabízí skvělý prostor pro networking i v neformální uvolněné atmosféře. Nad skleničkou a talířem chutného jídla můžete pokračovat v diskusích zahájených během konferenčního dne, nebo začít diskuse zcela nové.

Balení v akci

S obaly se setkáváme na každém kroku, ale jak dobře jim opravdu rozumíme? OBALKO nabízí unikátní možnost navštívit výrobní závody vybraných partneru kongresu s odborným výkladem. Získáte nejen šanci vidět celý výrobní proces a lépe pochopit výhody těchto produktu i celou problematiku, ale zároveň dostanete podruhé šanci diskutovat o otázkách týkajících se obalového průmyslu s profesionály a kolegy z oboru.

Připomeňte si atmosféru předchozích ročníků